Šum v uších set

126.00239.00

Bylinky se používají již od pradávna v případě hučení v uších a podpory cévního systému.
Skladem

Kategorie:

Šum v uších set

Bylinky se používají již od pradávna na šum v uších (hučení, pískání apod.). Ginkgo biloba (jinan dvojlaločný) například přispívá ke zdravé mikrocirkulaci krevního systému, čímž podporuje periferní oběhový systém (zrak, sluch, prokrvení končetin) a zdravé fungování mozku. Jmelí zase pozitivně působí na činnost cévní soustavy.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: ginkgo bilobu (sypaný, porcovaný či tablety) a tinkturu jmelí

Ginkgo biloba (jinan dvojlaločný) sypaný 100 g či porcovaný 20 x 1,5 g

Latinský název: Folium ginkgo

Podrobněji v herbáři

Příprava: 1 sáček (1 lžička) na 250 ml vody, vyluhovat 10 minut. Skladovat v suchu při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Ginkgo biloba (jinan dvojlaločný) 100 tablet

Složení: v 1 tabletě (300mg): suchý extrakt z jinanu dvoulaločného (30mg), mikrokrystalická celulosa, stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování: 1 tbl. denně

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy! Uchovávejte při teplotě do 25°C.

Tinktura Jmelí 50 ml Dr. Popov

Podrobněji v herbáři

Doplněk stravy

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35 % obj.), jmelí nať

Dávkování: 2x denně 20 kapek. Tinkturu je možné nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Referenční hodnota příjmu (40 kapek) obsahuje extrakt ze 116 mg jmelí.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov, Medinterra

Novinky: