Libido a vitalita set

218.00259.00

Bylinky se v tomto ohledu využívají již od dávných dob. Set je též vhodný k podpoře celkové pohody, používá se při stresu.
Skladem

Kategorie:

Libido a vitalita set

Bylinky se v tomto ohledu využívají již od dávných dob. Set je vhodný k podpoře celkové pohody, používá se při stresu a podporuje fyzickou a psychickou výkonnost.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: tablety a sypaný či porcovaný čaj.

Kotvičník nať sypaný 100 g nebo porcovaný 20×1,5g Milota

Kotvičník zemní se vyskytuje v Evropě, Asii, Africe a Austrálii. V některých státech se pěstuje pro farmaceutické účely. Kotvičník obsahuje vysoké množství fytosterolů a dalších významných látek. V lidovém léčitelství se využívá již stovky let, používá se též v ayuverdě, čínské medicíně. Existuje též celá řada lékařských studií zkoumajících vliv kotvičníku na lidské zdraví.

Latinský název: Herba tribulis ter.

Příprava (sypaný): lžičku bylinky zalijeme 250 ml vařící vody a necháme několik minut vyluhovat.

Příprava (porcovaný): 1 sáček na 2dl vařící vody, vyluhovat 15 minut. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Ženšen tablety 100 tablet Medinterra

Doplněk stravy

Ženšen (Panax ginseng) působí jako antioxidant a podporuje obranyschopnost. Příznivě působí na nervovou soustavu. Užívání ženšenu dokonce doporučovala i WHO – při únavě, vyčerpanosti, pro rekonvalescenci. Má příznivý vliv na krevní oběh. Používá se jako afrodiziakum.

Složení: suchý extrakt z žen-šenu, mikrokrystalická celuloza, vláknina, stearan hořečnatý

Doporučené dávkování: 1 tbl. denně

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Medinterra, Milota s.r.o.

Novinky: