Kotvičník kapky

99.00

Kotvičník zemní přispívá k normální činnosti pohlavních orgánů a podporuje hormonální rovnováhu. Má pozitivní vliv na funkci močové soustavy, kardiovaskulárního systému.
Skladem

Kotvičník tinktura 50 ml

Kotvičník zemní přispívá k normální činnosti pohlavních orgánů a podporuje hormonální rovnováhu. Má pozitivní vliv na funkci močové soustavy. Kapky zároveň podporují přirozenou imunitu a udržují celkovou vitalitu. Přispívá k normální funkci dýchacího systému, nervové soustavy a činnosti kardiovaskulárního systému.

Podrobněji v herbáři

Složení: Voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), kotvičník zemní (10%).

Doporučené dávkování a způsob užití: 3x denně užívat 15 – 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje.

Maximální doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg kotvičníku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25°C.

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Dr. Popov

Objem

50 ml

Novinky: