Dračí krev kapky

289.00

Dračí krví je míza jihoamerického stromu Sangre de Drago. Kapky se používají jak zevně, tak i vnitřně.
Skladem

Dračí krev kapky 50 ml

Dračí krví je míza jihoamerického stromu Croton lechleri neboli Sangre de Drago (v překladu dračí krev). Název si získala podle své tmavě červené barvy, která se podobá krvi. Již po staletí se pro své účinky využívá mexickými a peruánskými kmeny. Vyznačuje se širokým spektrem biologicky aktivních látek, a to jak pro vnitřní, tak vnější použití.

Aplikuje se zevně pro podporu normálního stavu pokožky. Vnitřně se užívá jako doplněk pro podporu přirozené detoxikace organismu a normálního trávení.

Podrobněji v herbáři

Složení: 100% pryskyřice peruánského stromu Croton lechleri. Bez přídatných látek.

Doporučené denní dávkování: 1-3× denně 10 kapek. Zapijte vodou nebo rozpusťte ve 100 ml vody. Před použitím protřepat! Jemná usazenina je přirozenou součástí produktu.

Upozornění: Tekutina je temně červená a silně barví a špiní. Součástí balení je však praktická kapací vložka pro přesnou aplikaci bez ušpinění. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Případný sediment není na závadu. Uchovávat při teplotě 10-25 °C. Chránit před světlem a mrazem.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Objem

50 ml

Dodavatel

Purus Meda s.r.o.

Novinky: