Cévy – Žíly bylinné kapky

109.00

Byliny obsažené v kapkách jsou vhodné pro normální činnost cévní soustavy.

Není skladem

Cévy – žíly bylinné kapky 50 ml

Bylinné kapky obsahují kombinaci 5 tradičně již po staletí užívaných bylin. Jednou z hlavních je jírovec, oblíbená bylina, na kterou by nedaly dopustit ani naše babičky.

Jírovec – a stejně tak gotu kola (pupečník asijský) – podporuje správnou funkci cévní soustavy a zmírňuje tak nepříjemný pocit těžkých nohou.

Přeslička přispívá k udržení správné činnosti kardiovaskulárního systému, zvyšuje odolnost, osvěžuje tělo a podporuje vylučování.

Ginkgo biloba podporuje zdravou mikrocirkulaci krevního systému, podílí se tedy na normální činnosti drobných krevních a lymfatických cév a správném prokrvení končetin.

Tinktura ještě obsahuje pohanku, která má antioxidační účinky a podporuje činnost kardiovaskulárního systému a zdravou funkci oběhové soustavy.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), přeslička nať, pohanka nať, jírovec květ, ginkgo list, gotu kola list
100 g výrobku obsahuje extrakt z á 3,32 g všech jmenovaných bylin.

Dávkování: 2x denně 20 kapek. Tinkturu lze nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. Doporučená denní dávka (40 kapek) obsahuje po 53,3 mg všech obsažených bylin.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Další informace: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Dodavatel

Dr. Popov

Objem

50 ml

Novinky: