Domácí výrobky z léčivých rostlin

239.00

Tato kniha je praktickým a inspirujícím pomocníkem pro všechny, kteří chtějí bylinkařit, avšak zatím neví, jak na to.
Skladem

Kategorie: Štítky: , ,

Domácí výrobky z léčivých rostlin

Tato kniha je praktickým a inspirujícím pomocníkem pro všechny, kteří chtějí bylinkařit a sami si zpracovávat bylinky a léčivé plody, avšak zatím neví, jak na to.

Léčba bylinkami patří mezi nejtradičnější a nejstarší ze všech alternativních způsobů léčby, nabízí jiný pohled, možnosti a cesty. V knize je detailně a prakticky popsáno vše, co se týká výrobků z bylin – od sběru, sušení a skladování po výrobu sirupů, mastí, tinktur i složitějších věcí, jako jsou balzámy, octy či vína. Součástí knihy jsou i fotografie a obrázky, které ulehčují pochopení přípravy jednotlivých receptů. Autor podrobně a jednoduše objasňuje staré bylinářské postupy a přidává svá vlastní vylepšení a tipy. Je vhodná i pro naprosté laiky a začátečníky. Přitom klade důraz na zpracování v domácích podmínkách, radí jak dosáhnout maximální účinnosti bylinných přípravků a jak se vyhnout konzervantům a chemickým přísadám.

V knize je velké množství receptů, jak si pomocí domácí bylinné lékárny podpořit a uchovat zdraví a zbavit se zdravotních potíží.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Hmotnost637 g
Rozměry170 x 246 cm
Počet stran:

176

Vazba:

Vázaný

Autor:

Martin Gato

Novinky: