Sleva!

Rakytník tinktura

95.00 89.00

Rakytník obsahuje řadu minerálů a vitamínů včetně vitamínu C, takže rakytníková tinktura má příznivý vliv na celkovou odolnost organismu.
Skladem
Datum spotřeby: 30.04.2023

Rakytník řešetlákový bylinné kapky

Rakytník řešetlákový patří k tradičně užívaným bylinám. Je známý tím, že podporuje přirozený imunitní systém, doplňuje důležité vitamíny a podílí se na zdravé činnosti kardiovaskulárního systému a správném trávení.

Podrobněji v herbáři

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), rakytník řešetlákový

Dávkování: 15-20 kapek 2-3x denně. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody či čaje. Maximální doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg rakytníku.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určen jako náhrada pestré stravy. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovejte v suchu při teplotě 5 až 25 °C.

Objem

50 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: