Rakytník tinktura

118.00

Rakytník obsahuje řadu minerálů a vitamínů včetně vitamínu C, takže rakytníková tinktura má příznivý vliv na celkovou odolnost organismu.
Skladem

Rakytník řešetlákový tinktura 50 ml

Rakytník řešetlákový patří k tradičně užívaným bylinám a má široké spektrum působení. Je známý tím, že podporuje přirozený imunitní systém, činnost kardiovaskulárního systému a trávení. Posiluje pocit harmonie a klidu. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) standardizovaný extrakt z plodu (flavonoidy 10 %), vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 3 x denně 15 – 30 kapek. Bylinné kapky je možné přidat do studeného nápoje. Při zdravotních obtížích doporučujeme podávat minimálně 12 týdnů. Podávejte 20 minut před jídlem.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Země původu: Česká republika

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

50 ml

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: