Avarixal set

184.00

Byliny se již od dávných dob používají pro podporu žil dolních končetin.
Skladem

Kategorie:

Avarixal set

Křečové žíly (varixy) vznikají kvůli narušení cesty žilní krve zpět k srdci a nejčastěji jsou lokalizovány v oblasti dolních končetinách. Již od dávných dob byly využívány různé byliny na žíly dolních končetin. Používaly se pro podporu pružnosti a doporučovaly se při pocitu těžkých nohou.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: pohanku nať a gel.

VENUREGEN 250 ml Topvet

Jedná se o gel s vysokým obsahem biologicky aktivních látek, rostlinných extraktů a silic. Používáme jej jako pečující přípravek na unavené nohy se sklonem k tvorbě křečových žil. Gel je vhodný k péči o pokožku při kuperóze, mezi jejíž projevy patří výskyt drobných cév v kůži, které ztrácejí svou pružnost, praskají a tvoří se drobné kožní výrony nebo v nich krev zůstává bez možnosti odtoku.

Použití: jemně aplikujte na cílové místo několikrát denně. V žádném případě oblast nemasírujte. Masivní zčervenání pokožky je žádoucí reakcí. Neaplikujte na sliznice! Vhodná je kombinace s Venuregen čajem.

Složení (INCI): Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Camphor, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica Montana Flower Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Camphor, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 16185

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky

Pohanka nať 100 g

Podrobněji v herbáři

Latinský název: Herba fagopyri

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: