Žíly dolních končetin set

197.00

Byliny se již od dávných dob používají na žilní stěny. Využívají se při pocitu těžkých nohou.
Skladem

Kategorie:

Žíly dolních končetin set

Křečové žíly (varixy) vznikají kvůli narušení cesty žilní krve zpět k srdci a nejčastěji jsou lokalizovány na dolních končetinách.

Již od dávných dob byly právě byliny používány v tradiční přírodní terapii pro svůj zesilující účinek na žilní stěny a zvýšení jejich pružnosti. Využívají se při pocitu těžkých nohou.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: bylinný čaj a gel.

VENUREGEN 250 ml Topvet

Jedná se o gel s vysokým obsahem biologicky aktivních látek, rostlinných extraktů a silic. Používáme jej jako pečující přípravek na unavené nohy se sklonem k tvorbě křečových žil. Gel je vhodný k péči o pokožku při kuperóze, mezi jejíž projevy patří výskyt drobných cév v kůži, které ztrácejí svou pružnost, praskají a tvoří se drobné kožní výrony nebo v nich krev zůstává bez možnosti odtoku.

Použití: jemně aplikujte na cílové místo několikrát denně. V žádném případě oblast nemasírujte. Masivní zčervenání pokožky je žádoucí reakcí. Neaplikujte na sliznice! Vhodná je kombinace s Venuregen čajem.

Složení (INCI): Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Camphor, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica Montana Flower Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Camphor, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 16185

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky

Bylinná směs Žíly dolních končetin 100 g B. Jukla

Bylinná směs napomáhá propustnosti a kapilární mikrocirkulaci krve. Přispívá k udržování normálního tlaku, podporuje funkci srdce, pevnost a pružnost cév. Využívá se při pocitu těžkých nohou.

Složení: šípek, truskavec, jablečník, řebříček, jmelí, hořec, komonice, zeměžluč, hloh.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: