Hubnutí set

145.00174.00

Zdravé hubnutí lze podpořit i bylinnými přípravky.
Skladem

Kategorie:

Hubnutí set

Zdravé hubnutí lze podpořit i bylinnými přípravky. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: kapky Hubnutí a čaj (sypaný či porcovaný).

Bylinky slouží jako doplněk dostatečného pohybu (např. chůze či cviky) a zdravé stravy.

Bylinné kapky Hubnutí 50 ml Dr. Popov

V těchto originálních bylinných kapkách je kombinace bylin, které se ve svých účincích doplňují. Zelený čaj, chilli a pýr jsou tu také pro kontrolu tělesné hmotnosti, pýr navíc podporuje zdravé trávení. Zelené maté slouží k celkovému osvěžení, udržuje normální metabolismus tuků v těle a pomáhá kontrolovat naši hmotnost. Součástí tinktury jsou i bylinky (např. garcinie), které přispívají k navození pocitu sytosti.

Složení: Voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), pýr oddenek, maté zelené list, pampeliška list, zelený čaj list, svízel nať, tužebník nať, garcinia cambogia extrakt, tymián nať, kukuřice čnělky, chilli.

100 g výrobku obsahuje extrakt z á 2,33 g pýru, maté a zeleného čaje a 1,16 g extraktu z garcinie.

Doporučené dávkování a způsob užití: 3x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje.

Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje po 77 mg z pýru, maté a zeleného čaje a 38 mg extraktu z garcinie.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Při hubnutí čaj s ananasem 20×1,5 g
Bylinky přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti.

Složení: Smetanka lékařská kořen (Radix taraxaci) 30 %, máta peprná nať (Herba piperitae), kopřiva dvoudomá nať (Herba urticae) 15 %, mrkev obecná kořen (Radix dauci), fenykl obecný plod (Fructus foeniculi) 10 %, pýr plazivý kořen (Radix graminis) 9 %, lékořice lysá kořen (Radix liquiritiae) 6 %, ananas chocholatý plod (Fructus ananas) 5%.

Příprava: 1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 15 min vyluhovat.

Doporučené dávkování: 2 až 3 šálky za den.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25˚C.

Bylinná směs Nestřídmost 100 g B. Jukl

Směs podporuje metabolismus a vylučování přebytečné vody z těla. Směs je mírně projímavá. Stimuluje krevní oběh a lehce zvyšuje krevní tlak. Má uklidňující účinek. Je nutné ji pít po jídle!

Složení: černý bez, pampeliška, jehlice, bříza, rozmarýna, svízel, trnka, zlatobýl.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov, MEDIATE S.R.O. (Apotheke)

Novinky: