Paměť set

142.00178.00

Podpořte paměť s bylinkami. Podporují kognitivní funkce, paměť, soustředění, psychickou rovnováhu a oběhový systém.
Skladem

Kategorie:

Paměť set

Podpořte paměť s bylinkami. Podporují kognitivní funkce, paměť, soustředění, psychickou rovnováhu a oběhový systém.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: bylinný čaj (sypaný či porcovaný) a tinkturu.

Paměť-soustředění kapky 50 ml Dr. Popov

Bylinné kapky se skládají ze směsi 5 bylin, které napomáhají správné činnosti mozku. Zmírňují příznaky psychické a fyzické únavy. Přispívají k rychlejšímu zotavení po náročných či stresových situacích. Tyto byliny patří mezi tzv. adaptogeny, tedy rostliny, které se podílejí na duševní i tělesné rovnováze navíc potlačuje příznaky psychické i fyzické únavy.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), ginkgo list, eleuterokok kořen, maral kořen, maté list, gotu kola list
100 g výrobku obsahuje extrakt a á 3,33 g všech obsažených bylin.

Dávkování: 15 kapek 3x denně. Tinkturu lze nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. Doporučená denní dávka (45 kapek) obsahuje po 59,94 mg všech obsažených bylin.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Dobrá paměť čaj porcovaný 20×1,5g Apotheke

Ginkgo ovlivňuje mikrocirkulaci krevního systému, podporuje normální činnost mozku. Spolu se zeleným čajem příznivě ovlivňuje kognitivní funkce, duševní zdraví a koncentraci. Sporýš, rozmarýn, zelený čaj i ginkgo působí jako antioxidanty.

Složení (v 1 nálevovém sáčku): Sporýš lékařský – nať (Herba verbenae) 450 mg, rozmarýna lékařská – list (Folium rosmarini) 300 mg, zelený čaj – list (Folium thea sinensis) 300 mg, ginkgo biloba – list (Folium ginkgo bilobae) 225 mg, vřes obecný – nať (Herba callunae) 150 mg, dobromysl obecná – nať (Herba origani) 75 mg.

Příprava: 1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 15 min vyluhovat.

Doporučené dávkování: 2 šálky za den mezi jídlem.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25˚C.

Bylinná směs Zapomnětlivost 100 g sypaný B.Jukl

Bylinnou směsí napomáháme elasticitě a pevnosti kapilár a cévních stěn. Přispívá k celkovému prokrvení mozku.

Složení: šípek, máta, fenykl, meduňka, heřmánek, mateřídouška, truskavec, řebříček, divizna, přeslička, puškvorec, vrbice bílá, kozlík.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov, MEDIATE S.R.O. (Apotheke)

Novinky: