Sleva!

Energie set

172.00 160.00

Energie je velmi důležitá pro náš život a její dostatek nám umožňuje se cítit lépe.
Skladem
Datum spotřeby: 31.12.2024

Kategorie: Štítky: , ,

Energie set

Energie je velmi důležitá pro náš život a její dostatek nám umožňuje se cítit lépe jak po psychické, tak i fyzické stránce. Určitě nesmíme zapomínat na zdravou stravu, pitný režim, pohyb a omezení škodlivých látek.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: kapky Eleutherokok a pupečník nať.

Eleuterokok tinktura 50 ml

Eleutorokok ostnitý (eleutherokok) patří mezi známé antioxidanty a adaptogeny tj. bylinky, které pomáhají se lépe adaptovat. Podporuje psychickou výkonnost, dobrou náladu a přispívá k lepší relaxaci. Často se využívá v případech, kdy je potřeba zotavit se po náročném úkolu. Eleutorokok patří zároveň k bylinám, které podporují přirozenou obranyschopnost organismu.

Podrobněji v herbáři

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), eleuterokok ostnitý

Doporučené dávkování: 20 kapek 3x denně. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg eleuterokoku.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Pupečník asijský (Gotu kola) nať 100 g

Latinský název: Hydrocotylis asia. herba

Podrobněji v herbáři

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Dr. Popov, Herbona

Novinky: