Zažívání set

142.00178.00

Set obsahuje bylinky, které jsou známé příznivým vlivem na trávení.
Skladem

Kategorie:

Zažívání (trávení) set

Set obsahuje bylinky, které jsou známé příznivým vlivem na trávení.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: bylinné kapky Žaludek-Trávení a bylinný čaj (porcovaný či sypaný).

Kapky Žaludek-Trávení 50 ml Dr. Popov

Máta je vhodná pro správné fungování trávicí soustavy a střev. Zároveň podporuje trávení a zmenšuje nadýmání. Pelyněk a fenykl podporují chuť k jídlu a normální trávení, fenykl navíc působí jako antioxidant a pomáhá se správným vylučováním z těla. Skořice podporuje přirozený apetit, přispívá ke zdravé funkci žaludku a správné činnosti střev bez nadměrné produkce plynů. Puškvorec a hořec díky hořčinám zase udržují správné trávení.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), máta nať, pelyněk nať, fenykl plod, hořec kořen, puškvorec oddenek, skořice kůra

100 g výrobku obsahuje à 2,37 g všech jmenovaných bylin.

Dávkování: 3 x denně 20 kapek. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje po 17 mg obsažených bylin.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Bylinná směs Zažívání 100 g sypaný B. Jukl

Složení: máta, heřmánek, kmín, puškvorec.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Čaj Žaludek a střeva porcovaný 20×1,5g Milota

Složení: fenykl plod, jinan list, jalovec plod, máta nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky.

Příprava: 1 sáček přelít 0,2l vařící vody. Louhovat 10 min.

Skladovat v suchu při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov, Milota s.r.o.

Novinky: