Oči-Zrak set

148.00174.00

Bylinky se již od dávných dob používají pro podporu zraku a zdraví očí.
Skladem

Kategorie:

Oči-Zrak set

Bylinky se již od dávných dob používají pro podporu zraku a zdraví očí. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: tinktura a bylinný čaj (sypaný či porcovaný).

Bylinná tinktura OČI-ZRAK 50 ml

Doplněk stravy

Bylinná tinktura OČI-ZRAK obsahují světlík lékařský pro normální stav zraku a funkci očí.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), sporýš nať, měsíček květ, klanopraška plod, chrpa květ, borůvka nať, světlík nať.

100 g výrobku obsahuje extrakt a á 2,75 g všech obsažených bylin.

Doporučené dávkování a způsob užití: 2x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. POUZE PRO VNITŘNÍ UŽITÍ! NEKAPAT DO OČÍ!

Doporučená denní dávka (40 kapek) obsahuje extrakt z á 44 mg všech obsažených bylin.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25°C.

Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.

Porcovaný čaj Bystrý zrak 20×1,5 g Dr. Popov

Bylinná směs obsahuje světlík lékařský a chrpu, které přispívají k normálnímu stavu zraku.

Složení: Rooibos list, truskavec nať, růžový ibišek květ, měsíček květ, klanopraška plod, světlík nať 5 %, fenykl plod, chrpa květ, mařinka vonná nať.

1 sáček čaje přelít 250 ml právě vroucí vody, přikrýt, 12 min vylouhovat a vypít po doušcích. Podle potřeby pít denně 1 – 3 šálky. Maximální denní dávka obsahuje 225 mg světlíku lékařského.

Doporučení: Omezit kouření, alkohol, kávu, tuky a koření. Denně (i dlouhodobě) konzumovat 1 čajovou lžičku loupaného dýňového semínka a 2 – 3 čajové lžičky semene slunečnice (nutno dobře rozžvýkat).

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Bylinná směs Ostrý zrak sypaný 100 g B. Jukl

Bylinná směs pomáhá při únavě očí, podporuje správnou funkci vidění oka a funkci sítnice. Příznivě působí také při slzení očí, pocitu suchosti, pavučinky v očích a dalších nepříjemných pocitech.

Složení: fenykl, světlík, chrpa, ořešák černý.

Návod na použití: 2 kávové lžičky zalijte 1/4 litrem vařící vody, zakryjte a nechte 10 minu louhovat. Výluh vypijte a/nebo použijte pro oční koupele.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov

Novinky: