Bílé krvinky set

203.00233.00

Tvorba a správný vývoj bílých krvinek jsou zásadní pro fungování imunitního systému.
Skladem

Kategorie:

Bílé krvinky set

Tvorba a správný vývoj bílých krvinek jsou zásadní pro fungování imunitního systému. Staré herbáře zmiňují různé bylinky na bílé krvinky a podporu imunity jako podpůrný prostředek. Obranyschopnost je velmi důležitá pro naše celkové zdraví.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: třapatku (sypaný či porcovaný) a hořec tinkturu.

Třapatka nať (echinacea) – sypaný 100 g

Latinský název: Herba echinaceae

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

2x Třapatka nať (echinacea) porcovaný (20×1,5g)

Složení: echinacea radix, echinacea flos, echinacea herba.

Příprava: 1 sáček na 2dl vařící vody, vyluhovat 20 minut. Popíjet 2-3x denně

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Hořec kapky 50 ml

Přírodní bylinný extrakt z kořene hořce žlutého se v tradičních herbářích doporučuje pro normální trávení.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, glycerol, hořec žlutý (Gentiana lutea).

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje.

Toxicita: vyšší dávky mohou překrvit a dráždit sliznice trávicího sytému, mohou vyvolat odpor, nevolnost až zvracení a bolesti hlavy.

Kontraindikace: podávání je kontraindikováno při žaludečních a dvanáctníkových vředech, akutních zánětech v trávicím traktu, krvácení ze zažívacího ústrojí a v prvních měsících těhotenství. Nelze jej doporučit ani osobám se zvýšeným krevním tlakem.

Upozornění: Doplněk stravy – neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Z důvodu obsahu alkoholu – nevhodné pro děti, těhotné a kojící matky. Upozornění pro kojící matky: hořčina přechází do mateřského mléka a dává mu hořkou chuť.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinné kapky, Herbona, Milota s.r.o.

Novinky: