Větry set

201.00

Staré herbáře se zmiňují o různých prostředcích, které se v průběhu historie používaly pro podporu správné funkce trávicí soustavy.
Skladem

Kategorie: Štítek:

Větry set

Staré herbáře se zmiňují o různých prostředcích, které se v průběhu historie používaly pro podporu správné funkce trávicí soustavy a především střev. Významnou roli samozřejmě vždy hraje zdravá strava a zdravý životní styl.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: anýz a benedikt kapky.

Benedikt tinktura 50 ml

Doplněk stravy

Podrobněji v herbáři

Složení: voda, jemný líh/  jemný lieh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Cnicus Benedictus (Benedikt lékařský) standardizovaný extrakt – 3 g / 100 ml extraktu.

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Užívejte 4 – 6 týdnů a následně na 14 dní přerušte. Kúru je možné až třikrát zopakovat. Nepřekračujte doporučené dávkování. Vyšší dávky mohou vyvolat zvracení.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Anýz plod 100 g sypaný

Podrobněji v herbáři

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci či symptomu ani v názvu výrobku.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Herbona, Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: