Krk a hlasivky set

195.00204.00

Krk se nejčastěji ozývá během chladného období roku. Hlasivky bývají nadměrně namáhány např. v rámci některých profesí.
Skladem

Kategorie: Štítek:

Krk a hlasivky set

Krk se nejčastěji ozývá během chladného období roku. Hlasivky bývají nadměrně namáhány např. v rámci některých profesí. Staré herbáře zmiňují různé bylinky pro podporu správné funkce hlasivek, krku a celkově dýchacích cest. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: řepík (porcovaný či sypaný) a lišejníkový sirup.

Řepík nať sypaný 100 g

Podrobněji v herbáři

Latinský název: Herba agrimoniae

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

2x řepík nať porcovaný 20 x 1,5 g

Příprava: 1 sáček přelít 200 ml vařící vody, vyluhovat 10 min. 2-3 šálky denně.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno k používání jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí.

Lišejník islandský sirup 320 g

Lišejník islandský (Cetraria islandica) obsahuje celou řadu aktivních látek (lichenin, isolichelin, jód). Lišejník je doporučován pro podporu horních cest dýchacích. Jedná se o antioxidant.

Podrobněji v herbáři

Složení: invertní fruktózový sirup, Lišejník islandský (Cetraria islandica) 10% vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 3 x denně. Děti od 3 do 12 let 2 – 3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Při předávkování může vyvolat závratě. Ani při dlouhodobém používání se nevytváří návyk.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Země původu: Česká republika

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Milota s.r.o., Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: