Záda set

166.00197.00

Záda v dobré kondici nám umožňují žít život naplno.
Skladem

Kategorie: Štítek:

Záda set

Záda v dobré kondici nám umožňují žít život naplno. Bylinky na záda se využívají již od pradávna jako podpůrný prostředek.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: tužebník (sypaný či porcovaný) a kostivalový gel.

Masážní kostivalový gel 250 ml

Symphytum Officinale (kostival lékařský)

Podrobněji v herbáři

Použití: aplikujte na určené místo několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na určenou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Po aplikaci nevycházejte na přímé slunce, mohlo by dojít ke spálení kůže.

Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Symphytum Officinale Root Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 28440, D-Limonene, Linalool.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Země původu: Česká republika

Tužebník nať sypaný 100 g (Herba spiraea)

Podrobněji v herbáři

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku.

2x Tužebník nať porcovaný 20×1,5 g (Herba spiraea)

Složení: Filipendula ulmaria herba plv.

Příprava: 1 sáček (lžičku) přelijeme 250 ml a necháme několik minut louhovat. Dva šálky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Milota s.r.o., Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: