Záda set

155.00166.00

Bolesti zad patří mezi nejčastější problémy moderní doby.
Skladem

Kategorie:

Záda set

Bolesti zad patří mezi nejčastější problémy moderní doby, přičemž příčin tohoto neduhu může být celá řada. Bylinky na záda se využívají již od pradávna.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: tužebník (sypaný či porcovaný) a kostivalový gel.

Masážní kostivalový gel 250 ml

Symphytum Officinale (kostival lékařský)

Kostival lékařský patří mezi tradiční, vyzkoušené a hlavně osvědčené byliny používané v přírodní medicíně již po staletí.

Podrobněji v herbáři

Použití: aplikujte na určené místo několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na určenou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Po aplikaci nevycházejte na přímé slunce, mohlo by dojít ke spálení kůže.

Složení (INCI): Aqua, Symphytum Officinale Root Extract, Glycerin, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 28440, D-Limonene

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Země původu: Česká republika

Tužebník nať sypaný 100 g či 2x porcovaný 20×1,5 g (Herba spiraea)

Podrobněji v herbáři

Příprava: 1 sáček (lžička) se zalije 250 ml vody, spaříme a krátce vyluhujeme.

Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku.

Dodavatel

Milota s.r.o., Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: