Imunita set

124.00164.00

Podpořte imunitu přírodními bylinnými produkty, aby se organismus dokázal lépe chránit vůči nepříznivým vlivům.
Skladem

Kategorie:

Set na Imunitu

Podpořte imunitu přírodními bylinnými produkty. Moderní doba je pro náš organismus velmi stresující a náročná, a proto naše tělo obzvláště potřebuje pomoc, aby se dokázalo lépe chránit vůči nepříznivým vlivům. Silná imunita je základem celkového zdraví, a proto bychom na ni měli myslet po dobu celého roku.

Pro posílení imunitu se doporučuje nezapomínat na dostatečný příjem tekutin, vitamínů a minerálů, dostatek pohybu (např. procházky či jiné oblíbené sportovní aktivity) a pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: šípek (sypaný či porcovaný) a echinacea (sirup či tablety).

Šípek plod řezaný 100 g sypaný nebo 20 x 3,0 g porcovaný

Podrobněji v herbáři

Latinský název: Fructus cynosbati

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Echinacea kořen 100 tablet

Podrobněji v herbáři

Složení: v 1 tabletě (300mg): suchý extrakt z kořene třapatky nachové (50mg), mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý

Doporučené dávkování: 1 tbl. za den, maximálně 1 tbl. 2x za den

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 10 let! Uschovávejte mimo dosat dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy!

Echinacea (Třapatka nachová) sirup 250 ml

Podrobněji v herbáři

Složení: invertní fruktózový sirup, Echinacea purpurea 10% vodný extrakt/zahustený extrakt, Ibišek (Hibiscus species) 10% vodný extrakt/ vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 2-3 x denně. Děti od 3 do 12 let 1 – 2 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Podávejte v jedné fázi 5-6 dní, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5-6 týdnů. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Dodavatel

Dr. Popov, Klášterní officína s.r.o., Medinterra, Milota s.r.o.

Novinky: