Imunita set

184.00

Podpořte imunitu přírodními bylinnými produkty, aby se organismus dokázal lépe chránit vůči nepříznivým vlivům.
Skladem

Kategorie:

Set na Imunitu

Podpořte imunitu přírodními bylinnými produkty. Moderní doba je pro náš organismus velmi stresující a náročná, a proto naše tělo obzvláště potřebuje pomoc, aby se dokázalo lépe chránit vůči nepříznivým vlivům. Silná imunita je základem celkového zdraví, a proto bychom na ni měli myslet po dobu celého roku.

Pro posílení imunitu se doporučuje nezapomínat na dostatečný příjem tekutin, vitamínů a minerálů, dostatek pohybu (např. procházky či jiné oblíbené sportovní aktivity) a pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: kapky Echinafit a rakytníkový čaj.

Echinafit bylinné kapky 50 ml Dr. Popov

Echinafit v sobě spojuje sílu 3 bylin, doporučovaných na podporu imunitního systému:

Třapatka neboli echinacea je vynikající pro přirozenou obranyschopnost (imunitní systém) a podporuje zdravé fungování dýchacích cest.

Eleuterokok (čertův kořen) je pro své účinky nazýván sibiřským žen-šenem. Pomáhá obnovovat energii, podporuje přirozenou obranyschopnost a přispívá k celkovému zdraví.

Vilcacora roste v tropických lesích amazonské džungle. Významně přispívá k fungujícím imunitnímu systému.

Složení bylinných kapek: voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), třapatka nachová nať, třapatka bledá kořen, eleutorokok, vilcacora kůra

Dávkování: třikrát denně po 20 kapkách. Tinkuturu můžete užívat samotnou nebo ji nakapat do vody, čaje či jiného nápoje. Před použitím doporučujeme protřepat. Denní doporučená dávka (60 kapek) obsahuje 90 mg třapatky nachové natě, 90 mg třapatky bledé kořene, 60 mg červeného lapacha kůry a 60 mg vilcacory kůry.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Upozornění: není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovejte v suchu při teplotě 5 až 25 °C.

Rakytník řešetlák. plod porcovaný 20×2,5 g Milota

Latinský název: Hippophae rhamnoides fructus

Užívání: 1 sáček na 2dl vařící vody, vařit 5 minut, nevyluhovat. Studený výluh 2 sáčky do 0,4 l studené vody vylouhovat 40 min.

Upozornění: Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Dodavatel

Dr. Popov, Milota s.r.o.

Novinky: