Imunita set

124.00164.00

Silná imunita je základem celkového zdraví.
Skladem

Kategorie: Štítky: , ,

Imunitu set

Moderní doba je pro náš organismus velmi stresující a náročná, a proto naše tělo obzvláště potřebuje pomoc. Silná imunita je základem celkového zdraví, a proto bychom na ni měli myslet po dobu celého roku.

Pro posílení imunitu se doporučuje nezapomínat na dostatečný příjem tekutin, vitamínů a minerálů, dostatek pohybu (např. procházky či jiné oblíbené sportovní aktivity) a pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: šípek (sypaný či porcovaný) a echinacea (sirup či tablety).

Šípek plod řezaný 100 g sypaný

Latinský název: Fructus cynosbati

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Šípek plod 20 x 2,5 g porcovaný

Složení: Cynosbati fructus drc.(Rosa canina)

Příprava: 1 sáček na 2dl 40-60°C teplé vody, vyluhovat 30 minut. 2-3x denně. Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Echinacea kořen 100 tablet

Složení: v 1 tabletě (300mg): suchý extrakt z kořene třapatky nachové (50mg), mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý

Doporučené dávkování: 1 tbl. za den, maximálně 1 tbl. 2x za den

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 10 let! Uschovávejte mimo dosat dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy!

Echinacea (Třapatka nachová) sirup 250 ml

Složení: invertní fruktózový sirup, Echinacea purpurea 10% vodný extrakt/zahustený extrakt, Ibišek (Hibiscus species) 10% vodný extrakt/ vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 2-3 x denně. Děti od 3 do 12 let 1 – 2 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Podávejte v jedné fázi 5-6 dní, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5-6 týdnů. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Dr. Popov, Klášterní officína s.r.o., Medinterra, Milota s.r.o.

Novinky: