Ostropestřec sirup

138.00

Ostropestřecový sirup obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají pro podporu správné funkce jater.
Skladem

Ostropestřec sirup 250 ml

Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají pro podporu správné funkce jater. Bylinka je antioxidant a chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem. Dále podporuje normální funkci srdce a přispívá k udržení normální hladiny krevního cukru.

Podrobněji v herbáři

Složení: třtinový cukr (65 °Bx), voda, glycerol, přírodní citronová šťáva, Ostropestřec mariánský (Silybum Marianum) standardizovaný extrakt ze semen (10:1), citrusová vláknina, přírodní aroma

Doporučené dávkování: Dospělý a děti od 12 let 10 – 15 ml 3 x denně. Děti od 3 do 12 let 2-3 x denně 10 ml. Nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neobsahuje konzervační látky

Země původu: Česká republika

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

250 ml

Novinky: