Ostropestřecový sirup

108.00

Ostropestřecový sirup obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají pro podporu správné funkce jater. Bylinka je antioxidant.
Skladem

Ostropestřec bylinný sirup 320 g

Ochrana jater, Farmářský sirup

Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají pro podporu správné funkce jater. Bylinka je antioxidant a chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem. Dále pomáhá udržovat normální funkci srdce a přispívá k udržení normální hladiny krevního cukru.

Podrobněji v herbáři

Složení: invertní fruktózový sirup, Ostropestřec mariánský (Silybum Marianum) 10% zahuštěný vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Hodnota glykemického indexu je u fruktózových sirupů přibližně 25 na 100 ml.

Doporučené dávkování: Dospělý a děti od 12 let 10 – 15 ml 3 x denně. Děti od 3 do 12 let 2-3 x denně 10 ml. Nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neobsahuje konzervační látky

Země původu: Česká republika

Hmotnost320 g
Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

250 ml

Novinky: