Eshop Bylinkářství

Výdejní místoJsme rodinná firma, která se specializuje na bylinky a bylinné produkty. Internetový obchod existuje již více než 6 let. Ale jak to všechno začalo?

Proč právě bylinky?

Protože je to přírodní cesta ke zdraví. S bylinkami máme vlastní pozitivní zkušenosti již od dětství, používaly je ještě naše babičky. V těch dobách nebyl farmaceutický průmysl tak široce rozvinut a mnohé neduhy se řešily pomocí přírodních produktů. Bohužel se na to dnes často zapomíná a přírodě se důvěřuje méně. Ovšem nikdy není pozdě to změnit a vrátit se zpět k tisíciletími prověřeným tradicím!

Jaké produkty zde naleznete?

Především se specializujeme na bylinky, čaje, koření, tinktury, masti, oleje, sirupy, ořechy, semena, kosmetiku, polštářky, bižuterii, knihy a dárky. Sortiment neustále rozšiřujeme.

Proč zvolit naše služby?

Jednoduchý nákup

Vyplňujete pouze nejnutnější údaje, v případě osobního odběru je adresa je NEPOVINNÁ. Při objednávce od 1500 Kč je doprava ZDARMA.

Podrobnější informace o nákupu, dopravě a ceně

Výdejní místa v Praze

Vyzvedněte si objednávku na našich výdejních místech v Praze (ZDARMA při objednávce od 500 Kč).

Zajímavosti ze světa bylin

Svět bylin je velmi pestrý a zajímavý. Proto se zrodil nápad vytvořit herbář, kde naleznete podrobnější informace o bylinkách a blog o zdravém životním stylu, který je orientován na nejrůznější témata o zdraví. V sekci recepty najdete návody na přípravu výrobků z přírodních produktů.

Již několik let vytváříme videa o bylinkách a přírodních produktech.

Pokud chcete mít přehled o nových článcích, videích a produktech, budeme rádi, když se k nám připojíte na sociálních sítích: FacebookYoutubeInstagramPinterest

Zdraví z přírody - bylinky21

Ekologické balení (zero-waste přístup)

„Maximálně využít to, co máme k dispozici.“

Snažíme se chránit přírodu, a proto při balení zásilek většinou využíváme použité čisté krabice. Ty bývají zbytečně vyhazovány a následně často zničeny, ačkoliv by mohly posloužit ještě jednou. Obvykle je dostáváme od našich dodavatelů či některých obchodů, které nám na základě domluvy prázdné krabice přenechávají.

Ekologické balení zásilek (zero waste, použité krabice)Jako výplň využíváme použité čisté bublinky, plastové obaly, papírový materiál, rozřezané krabice apod. Tento směr bývá dnes často nazýván zero-waste (doslova nulový odpad) přístup.

Zároveň se snažíme využívat krabice tak, aby co nejvíce odpovídaly obsahu, tedy aby nebyly zbytečně velké.

Balíčky jsou většinou označené nálepkou s upozorňujícím nápisem, že se jedná o použitou krabičku.

Faktury posíláme vždy emailem.

Kontaktní formulář pro dotazy:

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dotazu.