Eshop Bylinkářství

Výdejní místo

Jsme rodinná firma, která se specializuje na bylinky a bylinné produkty. Internetový obchod existuje již více než 5 let, ale jak to všechno začalo?

Proč právě bylinky?

Protože je to přírodní cesta ke zdraví. S bylinkami máme vlastní pozitivní zkušenosti již od dětství, používaly je ještě již naše babičky. V těch dobách nebyl farmaceutický průmysl tak široce rozvinut a všechny neduhy se řešily většinou pomocí přírodních prostředků a s úspěchem! Bohužel se na to dnes často zapomíná a přírodě se důvěřuje méně. Ovšem nikdy není pozdě to změnit a vrátit se zpět k tisíciletími prověřeným tradicím!

Seznamte se s bylinkami

Naším cílem je udělat bylinky a přírodní produkty více dostupné široké veřejnosti. Proto se zrodil nápad vytvořit herbář, kde naleznete podrobnější informace o bylinkách a blog o zdravém životním stylu, který je orientován na nejrůznější témata o zdraví. Zároveň vytváříme videa o bylinkách a přírodních produktech: Zdraví z přírody.
Zdraví z přírody - bylinky21

Jaké produkty zde naleznete?

Naší hlavní specializací jsou především bylinky a bylinné produkty včetně čajů, mastí, tinktur, koření, přírodní kosmetiky, polštářků a koupelí. Sortiment neustále rozšiřujeme a nové přírůstky, které vždy najdete v sekci „Novinky“.

Proč zvolit naše služby?

Klademe důraz na kvalitu

Většina bylin pochází od českých dodavatelů, kteří mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti a znalosti. Nabízíme přírodní produkty, jejichž výroba a úprava jsou v rezonanci s přírodou. Zboží od zahraničních dodavatelů splnilo všechny hygienické a zdravotnické předpisy České republiky.

Nákup v eshopu je rychlý a jednoduchý

Celý proces vám zabere pouze 2 KROKY (košík a pokladna)Adresa je NEPOVINNÁ. Vyplňte ji pouze v případě doručení na konkrétní adresu. Při objednávce od 1100 Kč je doprava ZDARMA.

Podrobnější informace o nákupu, dopravě a ceně

Dovoz po Praze

Objednávky rozvážíme po celé Praze od pondělí do pátku. Při objednávce nad 800 Kč je doprava ZDARMA.

Výdejní místa

Vyzvedněte si objednávku na našich výdejních místech v Praze (ZDARMA při objednávce od 800 Kč) či využijte pobočky Zásilkovny po celé ČR.

Odesíláme i do Německa a Rakouska

V horním pravém rohu naleznete přepínač měny, kde změníte měnu. Zásilky odesíláme prostřednictvím těchto dopravců – podrobnější informace o možnostech dopravy.

Ekologické balení

Snažíme se chránit přírodu, a proto při balení zásilek většinou využíváme použité čisté krabice. Ty bývají zbytečně vyhazovány a následně často zničeny, ačkoliv by mohly posloužit ještě jednou.

Obvykle je dostáváme od našich dodavatelů či některých obchodů, které nám na základě domluvy prázdné krabice určené k likvidaci přenechávají. Jako výplň využíváme použité čisté bublinky, plastové obaly, papírový materiál, rozřezané krabice. Balíčky označujeme nálepkou s upozorňujícím nápisem, že se jedná o použitou krabičku.

Faktury a účtenky posíláme vždy emailem.

 

Máte nějaký dotaz nebo podnět? Napište nám!

Recenze – co nám napsali naší zákazníci:

„Děkuji, bylinky jsme dostali, spokojenost jako vždy, hezký den!“ Milada K.

„Dobrý den, zásilka mi dorazila. Velice děkuji za rychlou odpověď. Budu se řídit Vašimi radami.“ Marcela

„Dobrý den, zboží mi dorazilo. Děkuji.“ Tomáš

„Dobrý den, dnes jsem vyzvedla čaje jsou v pořádku. Děkuji Vám za rychlé vyřízení objednávky.“ Věra V.

„Děkuji za bylinky a osobní přístup.“ Kateřina B.

„Dobrý den, Děkuji za rychlé vyřízení mojí objednávky, zboží dorazilo v pořádku, byla jsem spokojená i s dopravou pošty. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.“ Alena B.

„Dobrý den, bylinky ke mě dorazily téměř kosmickou rychlostí. Jsem tedy spokojená. Děkuji a přeji vám krásný den.“ Jana

„Objednaný balíček byl doručen v naprostém pořádku. Děkujeme za Vaše skvělé služby. Přejeme Vám hezký den.“ J.

„Dobrý den, dnes po 10 hod. jsem obdržel objednané produkty v pořádku. S díky Jindra P.“

Kontaktní formulář pro dotazy a názory:

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dotazu.