Dnal set

148.00174.00

Bylinky přispívají k detoxikaci a správné funkci vylučování škodlivin z organismu.
Skladem

Zrušit
Kategorie:

Dnal set

Dna je onemocnění, které je způsobené zvýšenou hladinou kyseliny močové v krvi. Kyselina močová následně krystalizuje a vzniklé krystalky se ukládají v kloubech, šlachách a tkáních. V lidovém léčitelství se na dnu používaly různé bylinné přípravky. Bylinky přispívají k detoxikaci a vylučování škodlivin z těla.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: bylinný čaj a tinkturu.

Bylinná směs Palcový kloub sypaný 100 B. Jukl

Bříza, jehlice a zlatobýl přispívají k detoxikaci a správné funkci vylučování škodlivin z organismu. Směs se pije i jako prevence.

Složení: pampeliška, kopřiva, bříza, truskavec, zlatobýl, tužebník, jehlice.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Kapky Rednavit 50 ml Dr. Popov

Bylinné kapky obsahují byliny pro dobrý stav kloubů a chrupavek: tužebník, kopřivu a lopuch.

Složení: Voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), bříza list, jehlice nať, kopřiva nať, lopuch kořen, vřes nať, tužebník nať, medvědice list.

100 g výrobku obsahuje extrakt a á 2,38 g všech obsažených bylin.

Doporučené dávkování a způsob užití: 2x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje.

Doporučená denní dávka (40 kapek) obsahuje extrakt z á 38 mg všech obsažených bylin.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné, kojící ženy a osoby s onemocněním ledvin. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25°C.

Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.

Bylinný čaj Rednal porcovaný 30 x 1,2 g Dr. Popov

Bylinný čaj Rednal obsahuje ibišek, černý rybíz a břízu, které podporují udržování normální činnosti močových cest a odvod tekutin z organizmu (odstranění přebytku kyseliny močové). Tužebník a černý rybíz podporují normální stav kloubů.

Složení: vřes nať (30%), truskavec nať (20%), mateřídouška nať, ibišek květ, černý rybíz list, bříza list, tužebník květ, jablečník nať.

Příprava: 4 nálevové sáčky přelít 1 l vroucí vody, přikrýt a nechat 15 min vylouhovat a vypít. Čaj pít vlažný po doušcích celý den. Po měsíci udělat 7 dnů přestávku a opět pokračovat v kúře.

Doporučení: Dnou postižená místa potírat Jírovcovou mastí Dr. Popova. Omezit konzumaci masa, uzenin, nezralých rajčat, kečupu, brambor, paprik a luštěnin.

Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Z legislativních důvodů EU se museli přejmenovat některé bylinné čaje a kapky. Jedná se o stejné produkty s identickým složením a určením, jenom jiným názvem.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov

Novinky: