Relaxační set do koupele

295.00

Napusťte si vanu, zapalte svíčku a relaxujte. Dopřejte si chvíli klidu a uvolněte se.
Skladem

Relaxační set do koupele

Napusťte si vanu, zapalte svíčku a relaxujte. Dopřejte si chvíli klidu a uvolněte se. Set obsahuje svíčku, šumivou kouli, tělový a koupelový olej.

Jednotlivé produkty jsou baleny zvlášť.

Vonná svíčka SPA Garden 100 g

Vonná svíčka s příjemnou relaxační vůní a motivem krásně provoní místnost a vytvoří odpočinkovou atmosféru. Vůně se uvolňuje po celou dobu hoření svíčky. Svíčka též slouží jako dekorace a jedná o vhodný dárek pro každou příležitost.

Certifikát kvality svíček RAL a atest PZH.52

Výška: 7,8 cm

Průměr: 7,2 cm

Doba hoření: 22 hod

Levandule a meduňka v mandlovém oleji 200 ml

Tělový a koupelový olej s vysokým obsahem levandule a meduňky je vhodný nejen pro celkovou relaxaci, ale má též pozitivní účinky na náš organismus. Kůži olej regeneruje, vyživuje a revitalizuje. Ochrání pokožku proti nežádoucím účinkům chloru a následně je kůže dokonale vyživená.

Olej je určen pro každý typ pleti.

Použití: Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku nebo přibližně 5 ml do koupele. Olej je vhodný rovněž k relaxačním, sportovním a aromaterapeutickým masážím. Receptura neobsahuje látky se zvýšenou pěnivostí, proto je možné jej použít také do vířivých van.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Levandule šumivá koule do koupele 50 g

Levandule je známá pro své uvolňující účinky, zmírňuje silné emoce a nervové napětí.

Použití: vložte do připravené lázně (alespoň 40 l vody ve vaně o požadované teplotě). Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní aroma éterického oleje a příjemně koupel provoní.

Obsažený olivový olej pokožku zjemňuje a zvláčňuje. Obsažená přírodní kyselina citrónová působí mírně dezinfekčně.

Složení: Natrium Hydrogen Carbonicum, Olea Europea, Citric Acid, Lavandula angustifolia, Glycerin.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Bispol Aura, Botanico (MUDr.Alice Ratajová), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: