Relaxační set do koupele

295.00

Napusťte si vanu, zapalte svíčku a relaxujte. Dopřejte si chvíli klidu a uvolněte se.
Skladem

Relaxační set do koupele

Napusťte si vanu, zapalte svíčku a relaxujte. Dopřejte si chvíli klidu a uvolněte se. Set obsahuje svíčku, šumivou kouli, tělový a koupelový olej.

Jednotlivé produkty jsou baleny zvlášť.

Vonná svíčka SPA Garden 100 g

Vonná svíčka s příjemnou relaxační vůní a motivem krásně provoní místnost a vytvoří odpočinkovou atmosféru. Vůně se uvolňuje po celou dobu hoření svíčky. Svíčka též slouží jako dekorace a jedná o vhodný dárek pro každou příležitost.

Certifikát kvality svíček RAL a atest PZH.52

Výška: 7,8 cm

Průměr: 7,2 cm

Doba hoření: 22 hod

Levandule a meduňka v mandlovém oleji 200 ml

Tělový a koupelový olej s vysokým obsahem levandule a meduňky je vhodný nejen pro celkovou relaxaci, ale má též pozitivní účinky na náš organismus. Kůži olej regeneruje, vyživuje a revitalizuje. Ochrání pokožku proti nežádoucím účinkům chloru a následně je kůže dokonale vyživená.

Olej je určen pro každý typ pleti.

Použití: Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku nebo přibližně 5 ml do koupele. Olej je vhodný rovněž k relaxačním, sportovním a aromaterapeutickým masážím. Receptura neobsahuje látky se zvýšenou pěnivostí, proto je možné jej použít také do vířivých van.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Levandule šumivá koule do koupele 50 g

Levandule je známá pro své uvolňující účinky, zmírňuje silné emoce a nervové napětí.

Použití: vložte do připravené lázně (alespoň 40 l vody ve vaně o požadované teplotě). Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní aroma éterického oleje a příjemně koupel provoní.

Obsažený olivový olej pokožku zjemňuje a zvláčňuje. Obsažená přírodní kyselina citrónová působí mírně dezinfekčně.

Složení: Natrium Hydrogen Carbonicum, Olea Europea, Citric Acid, Lavandula angustifolia, Glycerin.

Dodavatel

Bispol Aura, Botanico (MUDr.Alice Ratajová), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: