Bylinky na energii ve směsi B. Jukla

75.00

Směs Energie určená pro přípravu celkově posilujícího bylinného čaje pro unaveného člověka, neustále vystaveného stresům.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj ENERGIE

Energie a vitalita

Směs určená pro přípravu celkově posilujícího bylinného čaje pro unaveného člověka, neustále vystaveného stresům. Bylinky společně podporují celkové zklidnění srdeční a žaludeční neurózy, hysterické reakce. Čaj posiluje a zvyšuje vitalitu.

Složení: meduňka, máta, dobromysl, anýz, pampeliška, tužebník, zeměžluč, kopr.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: