Bylinky na podporu metabolismu ve směsi B. Jukla (Látková výměna)

79.00

Metabolismus neboli látková výměna je proces, při které dochází k přeměně látek v těle na živiny a odpadní látky, které jsou následně vyloučeny.
Skladem

Bylinný čaj na zrychlení metabolismu (látková výměna)

Metabolismus neboli látková výměna je proces, při které dochází k přeměně látek v těle na živiny a odpadní látky, které jsou následně z organismu vyloučeny.

Bylinná směs napomáhá správnému vylučování těchto látek z těla. Zároveň dodává důležité pro organismus látky (např. minerály), které přispívají k vitalitě a celkové energii.

Složení: bříza, kopřiva, konopice, měsíček, truskavec, zlatobýl, jehlice, přeslička, třezalka, svízel.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: