Sleva!

Čistící čaj (detox)

29.0059.00

Univerzální čistící čaj obsahuje byliny vhodné k pročištění organismu. Ve směsi najdeme kopřivu a další byliny, které podporují detoxikaci.
Skladem

Univerzální čistící čaj

Čistící čaj obsahuje byliny vhodné k pročištění organismu. V lidovém léčitelství se již po dlouhá staletí používaly na čistění krve a pro podporu správné činnosti ledvin.

Univerzální čistící čaj Dr. Popov sypaný 50 g či porcovaný 20 sáčků

Složení: Lípa květ, růžový ibišek květ, maceška nať, kopřiva nať, řepík nať, třezalka nať, řebříček nať, oman kořen.

Doporučené dávkování a způsob užití: 1 vrchovatou lžičku směsi (cca 2 g) přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt a nechat 15 minut vylouhovat. Denně užívat dva šálky, jeden ráno nalačno a druhý večer po jídle. Čistící kúra by měla trvat 6 týdnů. V období kúry se též doporučuje užívat Psyllium.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace. Skladovat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě 5,25 °C. Účinky bylinných čajů se projevují při dlouhodobějším užívání.

Čisticí čaj Milota 20×1,5g

Složení: vřes květ, zlatobýl celík nať, rooibos čaj, máta nať, šípky plod. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky.

Příprava: 1 sáček přelít 250 ml vařící vody. Louhovat několik minut.

Upozornění: Skladovat v suchu při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: