Univerzální čistící čaj

49.0059.00

Univerzální čistící čaj obsahuje byliny vhodné k pročištění organismu. Ve směsi najdeme kopřivu a další byliny, které podporují detoxikaci.
Skladem

Univerzální čistící čaj

Univerzální čistící čaj obsahuje byliny vhodné k pročištění organismu. Kopřiva se v lidovém léčitelství již po dlouhá staletí používá na čistění krve a podporu správné činnosti ledvin. Lípa je známá pro své antioxidační vlastnosti a též přispívá k podpoře čištění krve. Další obsažené byliny umocňují hlavní účel bylinné směsi.

Složení: Lípa květ, růžový ibišek květ, maceška nať, kopřiva nať, řepík nať, třezalka nať, řebříček nať, oman kořen.

Doporučené dávkování a způsob užití: 1 vrchovatou lžičku směsi (cca 2 g) přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt a nechat 15 minut vylouhovat. Denně užívat dva šálky, jeden ráno nalačno a druhý večer po jídle. Čistící kúra by měla trvat 6 týdnů. V období kúry se též doporučuje užívat Psyllium.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace. Skladovat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě 5,25 °C. Účinky bylinných čajů se projevují při dlouhodobějším užívání.

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: