Sleva!

Medové křišťálové mýdlo

70.00 39.00

Med se používal při péči o pokožku již od dávných dob. Přírodní produkt je plný významných složek, které mají na kůži blahodárný účinek. Vyživuje a chrání, má antibakteriální účinky.
Skladem (4 kusy)

Medové mýdlo 80 g

Přírodní křišťálové mýdlo – ruční výroba

Med se používal při péči o pokožku již od dávných dob. Přírodní produkt je plný významných složek, které mají na kůži blahodárný účinek. Vyživuje a chrání, má antibakteriální účinky a hodí se pro všechny typy pleti.

Složení: Propylen Glycol, Aqua, Sodium Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Glycerin, Sodium Laurate, Tetrapotassium Editronate, Pentasodium Pentetate, Parfum, CI 14705

Použití: určeno k denní hygieně, pouze pro vnější použití

Firma Procyon (PROCYON-BOTANICO) vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování.

Křišťálová mýdla při kontaktu s vodou zcela zprůhlední a projeví se efekt čirého křišťálového skla. Tato přírodní mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí. Mýdla přispívají k hojení akné či mohou upravit mastnou pleť. Mají antibakteriální účinky a jsou vhodná i na holení.

Upozornění: Chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Hmotnost80 g
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: