Byliny na bolest hlavy ve směsi B. Jukla Trápení hlavy

79.00

Obsažené byliny mají příznivý vliv při problémech s hlavou, které mohou vznikat z různých důvodů.
Skladem (1 kus)
DOPRODEJ

Bylinný čaj Trápení hlavy (původní název Bolest hlavy)

Bolesti hlavy jsou jedním z nejčastějších symptomů moderní doby. V lidovém léčitelství se již od dávných dob využívaly právě bylinky na bolest hlavy a přidružené neduhy.

Bylinky jako je meduňka či kozlík se již od dávných dob používají pro svůj příznivý vliv při problémech s hlavou, které mohou vznikat z různých důvodů. Příznivě působí nejen na nervou soustavu, ale i cévní a podporují uvolnění.

Složení: máta, meduňka, fenykl, chmel, levandule, kozlík.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: