Bylinky na trojklanný nerv ve směsi B. Jukla

79.00

Bylinná směs obsahuje bylinky, které se již od dávných dob používaly pro svoje příznivé účinky.
Skladem (1 kus)
DOPRODEJ

Bylinná směs TROJKLANNÝ NERV

Trojklanný nerv je jeden z hlavových nervů, které se ve svém průběhu rozděluje na tři větve. Zánět tohoto nervu vzniká z různých příčin a projevy tohoto problému jsou různorodé. Nerv může být postižen v celém svém průběhu, či jen v části.

Bylinná směs obsahuje bylinky, které se již od dávných dob používaly pro svoje příznivé účinky (antibakteriální, tišící a zklidňující). Čaj napomáhá podpořit imunitní systém a normální činnost cévní soustavy. Kromě čaje se též doporučuje používat zlatobýlová mast.

Složení: heřmánek, mateřídouška, divizna, řebříček, tymián, přeslička.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: