Bylinky na průdušky ve směsi B. Jukla

75.00

Bylinky jako je např. sléz, divizna, jitrocel a podběl se od jakživ využívaly na podporu zdraví a správné funkce dýchací cest.
Skladem

Bylinná směs PRŮDUŠKY

Průdušky neboli bronchy se řadí mezi dolní dýchací cesty a mohou být postiženy nejrůznějšími záněty a neduhy.

Bylinky jako je např. sléz, divizna, jitrocel a podběl se od jakživ využívaly na podporu zdraví a správné funkce dýchací cest. Směs přispívá k ochraně sliznice průdušek, má stahující účinky, posiluje imunitu.

Vhodné doplnit o užívá FYROSAN SL.

Složení: sléz, kopřiva, maceška, proskurník, divizna, jitrocel, lišejník, podběl.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: