Bylinky na žíly dolních končetin ve směsi B. Jukla

79.00

Bylinná směs napomáhá ke zdraví cév a podporuje funkci srdce.
Skladem

Bylinná směs Žíly dolních končetin (původní název Křečové žíly)

Křečové žíly (varixy) vznikají kvůli narušení cesty žilní krve zpět k srdci a nejčastěji jsou lokalizovány na dolních končetinách.

Bylinná směs napomáhá propustnosti a kapilární mikrocirkulaci krve. Přispívá k udržování normálního tlaku, podporuje funkci srdce, pevnost a pružnost cév. Využívá se při pocitu těžkých nohou.

Složení: šípek, truskavec, jablečník, řebříček, jmelí, hořec, komonice, zeměžluč, hloh.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: