Kaštanová mast

188.00

Kaštanová mast je přípravek na kůži pro osoby s výskytem křečových žil. Mast je vhodná k rehabilitačním masážím.
Skladem

Kaštanová mast 100 ml

Jírovec maďal neboli kaštan se na českém území objevil až koncem 17. století. Účinnými složkami jsou aescin, aesculin, flavonoidní glykosidy a třísla. Aescin má zesilující účinek na žilní stěny a zvyšuje jejich pružnost, pomáhá snižovat otoky. Kaštanová mast je přípravek na kůži pro osoby s výskytem křečových žil. Mast je vhodná k aplikaci ke zklidnění pokožky v oblasti hemeroidů. Zároveň se již od pradávna používala na brnění nohou, studené nohy, klouby. Mast je vhodná k rehabilitačním masážím končetin a unavených a namožených svalů.

Podrobněji v herbáři

Použití: Při křečových žilách a zánětu žil jemně vtírejte směrem odspodu nahoru (směrem k srdci)!!! Při kloubních potížích důkladně mast ráno a večer vmasírujte do problémových míst.

Složení: destilovaná voda, ambiderman, neoaquasorb, lihový extrakt z květů kaštanu koňského

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP.

Objem 100 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

100 ml

Novinky: