Kaštanová mast

128.00145.00

Kaštanová mast je přípravek na kůži pro osoby s výskytem křečových žil.
Skladem

Kaštanová mast

Jírovec maďal neboli kaštan se na českém území objevil až koncem 17. století. Účinnými složkami jsou aescin, aesculin, flavonoidní glykosidy a třísla. Aescin má zesilující účinek na žilní stěny a zvyšuje jejich pružnost, pomáhá snižovat otoky. Kaštanová mast je přípravek na kůži pro osoby s výskytem křečových žil. Mast je vhodná k aplikaci ke zklidnění pokožky v oblasti hemeroidů. Zároveň se již od pradávna používala na brnění nohou, studené nohy, klouby. Mast je vhodná k rehabilitačním masážím končetin a unavených a namožených svalů.

Podrobněji v herbáři

Kaštanová mast 50 ml Topvet

Použití: Jemně aplikujte na cílové místo několikrát denně. V žádném případě oblast nemasírujte. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány.

Složení (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Kaštanová mast 100 ml B. Jukla

Použití: Při křečových žilách a zánětu žil jemně vtírejte směrem odspodu nahoru (směrem k srdci)!!! Při kloubních potížích důkladně mast ráno a večer vmasírujte do problémových míst.

Složení: destilovaná voda, ambiderman, neoaquasorb, lihový extrakt z květů kaštanu koňského

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP.

Objem 100 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

100 ml, 50 ml

Novinky: