Zázvorový sirup

108.00

Sirup ze zázvoru podporuje správnou funkci trávicího systému, přirozenou obranyschopnost.
Skladem

Zázvorový sirup za studena 320 g

Zázvor obecný (Zingiber Officinale) je tradiční východní rostlina, kterou již generace léčitelů využívají pro podporu správné funkce trávicího traktu. Oddenek je bohatý na silice, monoterpenové alkoholy, fenoly a další aktivní látky. Zázvor je antioxidant. Sirup podporuje správnou funkci trávicího systému a dýchacích cest. Příznivě ovlivňuje imunitní a kardiovaskulární systém a metabolismus sacharidů. Také podporuje psychickou pohodu, vitalitu a kloubní mobilitu.

Složení: invertní fruktózový sirup, Zázvor lékařský (Zingiber officinalis) zahuštěný vodný extrakt 10%

Hodnota glykemického indexu u našich fruktózových sirupů je přibližně 25 na 100ml.

Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10 – 15 ml 3 x denně. Děti od 3 do 12 let 10 ml 2-3 x denně (1 ml = 15 kapek). Pozor – u lidí s onemocněním jater není dlouhodobé podávání zázvoru vhodné.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Země původu: Česká republika

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Hmotnost320 g
Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

250 ml

Novinky: