Sleva!

Lékořice tinktura

55.00108.00

Lékořice podporuje správnou funkci trávicího ústrojí (pomalé trávení, nadýmání, říhání) a dýchacích cest. Mírní suchý kašel.
Skladem

Bylinné kapky Lékořice

Lékořice lysá si pro své účinky získala oblibu již ve starověkém Egyptě. Podporuje správnou funkci trávicího ústrojí a dýchacích cest. Používá se při nadýmání, říhání, plynatosti a pomalém trávení. Mírní suchý kašel. Chrání před oxidativním stresem. Přispívá k eliminaci projevů menopauzy. Napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. Využívá se při výskytu zánětů dásní a na afty.

Podrobněji v herbáři

Lékořice 50 ml Topvet

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt – 3,5 g / 100 ml extraktu, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte dlouhodobě, mohla by zvýšit krevní tlak.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Lékořice D3 30 ml B. Jukl

Složení: lihovodný roztok extraktu lékořice, v homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3×7 kapek denně po jídle (lahvička cca na 33 dní)

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení: kapací lahvička 30 ml

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

30 ml, 50 ml

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: