Pampeliška tinktura

149.00

Pampeliška přispívá ke zdravému trávení a správné funkci jater. Podporuje detoxikaci.
Skladem

Pampeliška tinktura (smetánka lékařská) 50 ml

Pampeliška se záměrně pěstuje pro farmaceutickou potřebu a např. ve Francii se používá jako salátová rostlina. Nejčastěji se užívá kořen. Po usušení, upražení a rozemletí z něj lze připravit hořkou „pampeliškovou mouku“ nebo náhražku kávy. Bylina má mírně nahořklou chuť. Rostlina obsahuje řadu významných látek včetně hořčin, organických kyselin, tříslovin, minerálních látek a vitamínů.

Rostlina přispívá ke zdravému trávení a správné funkci jater. Využívá se jako rostlinné prebiotikum. Pampeliška podporuje detoxikaci. Působí jako antioxidant.

Složení: velejemný melasový ethanol 40%, glycerol, smetanka lékařská (Taraxacum officinale).

Dávkování: 3x denně 20 kapek.

Upozornění: Doplněk stravy – neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící matky.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinné kapky

Novinky: