Meduňka sirup

108.00

Meduňkový sirup pomáhá při nespavosti a psychické nepohodě. Má antioxidační vlastnosti a přispívá k normální psychické činnosti.
Skladem

Meduňkový sirup za studena 320 g

Při poruchách spánku a depresích, Farmářský sirup

Meduňka lékařská (Melissa Officinalis) je v tradiční přírodní medicíně používána jako pomoc pro navození klidného a plnohodnotného spánku. Doporučuje se při nespavosti a psychické nepohodě. Má antioxidační vlastnosti a přispívá k normální psychické činnosti. Přispívá i ke správnému trávení.

Podrobněji v herbáři

Složení: invertní fruktózový sirup, Meduňka lékařská (Mellissa officinalis) 10% zahuštěný vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Hodnota glykemického indexu u našich fruktózových sirupů je přibližně 25 na 100ml.

Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10 – 15 ml 3 x denně. Děti od 3 do 12 let 2-3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Ani při dlouhodobém používání se nevytváří návyk. Meduňka může při dlouhodobém používání snižovat aktivitu pohlavních žláz.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

250 ml

Novinky: