Gel na křečové žíly a unavené nohy Venuregen

128.00

Gel používáme jako pečující přípravek na unavené nohy se sklonem k tvorbě křečových žil.
Skladem

VENUREGEN 250 ml – gel na křečové žíly a unavené nohy

Jedná se o gel s vysokým obsahem biologicky aktivních látek, rostlinných extraktů a silic. Používáme jej jako pečující přípravek na unavené nohy se sklonem k tvorbě křečových žil. Již od dávných dob byly právě byliny používány v tradiční přírodní medicíně pro svůj zesilující účinek na žilní stěny a zvýšení jejich pružnosti. Vhodné k péči o pokožku při kuperóze, mezi jejíž projevy patří výskyt drobných cév v kůži, které ztrácejí svou pružnost, praskají a tvoří se drobné kožní výrony nebo v nich krev zůstává bez možnosti odtoku.

Použití: jemně aplikujte na cílové místo několikrát denně. V žádném případě oblast nemasírujte. Masivní zčervenání pokožky je žádoucí reakcí. Neaplikujte na sliznice! Vhodná je kombinace s Venuregen čajem.

Složení (INCI): Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Camphor, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica Montana Flower Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Camphor, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 16185

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Objem

250 ml

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: