Jantarová mast (mast na hrudník, kašel)

89.00

Jantarová mast je výbornou volbou při dýchacích potížích, kašli, bolesti na prsou. Dříve byla mast používaná na bolesti kloubů a svaly.
Skladem

Jantarová mast od B. Jukla

Jantar, neboli zkamenělá pryskyřice jehličnanů, si oblíbili lidé již ve starověku. Často se mu dokonce přezdívalo zlato, avšak využíval se nejen jako ozdoba, ale především jako lék. Jantarová mast se tradičně používala při potížích s dýchacími cestami, dále též na bolesti kloubů a svalů, křečové žíly. Tyto poznatky se i dodnes používají v lidovém léčitelství.

Použití: Sheabutter s jantarem se vtírá nebo vmasírovává do pokožky hrudníku a zad. Je vhodná i pro zábaly při bolestech na prsou, kašli a dýchacích potížích. Ostatní použití jako mast sheabutter.

Složení: sheabutter, lihový extrakt z jantaru (pryskyřice).

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP. Objem: 50 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Záruční doba je uvedena u každého výrobku.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: