Sleva!

Lišejník islandský sirup

138.00 129.00

Lišejníkový sirup je především doporučován pro podporu dýchacích cest. Obsahuje řadu významných látek.
Skladem
Datum spotřeby: 30.11.2024

Lišejníkový sirup 250 ml

Lišejník islandský (Cetraria islandica) obsahuje celou řadu aktivních látek (lichenin, isolichelin, jód). Vysoký podíl hořčin povzbuzuje činnost trávicího traktu a přispívají k lepší látkové přeměně. Jedná se o silný antioxidant. Lišejníkový sirup je doporučován pro podporu horních cest dýchacích.

Podrobněji v herbáři

Složení: třtinový cukr (65 °Bx), voda, glycerol, přírodní citronová šťáva, Lišejník islandský (Cetraria islandica) standardizovaný extrakt nať (10:1), citrusová vláknina, přírodní aroma

Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 3 x denně. Děti od 3 do 12 let 2 – 3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Při předávkování může vyvolat závratě. Ani při dlouhodobém používání se nevytváří návyk.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Země původu: Česká republika

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Hmotnost320 g
Objem

250 ml

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: