Železo set

154.00

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: bylinnou směs Červené krvinky a tablety Železo plus.
Skladem

Kategorie:

Železo set

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: bylinnou směs Červené krvinky a tablety Železo plus.

Anémie (chudokrevnost) často vyžaduje doplnění železa.

Tablety železo plus tbl.60 Naturvita

Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Je totiž součástí molekuly hemoglobinu, kde na sebe váže kyslík při přenosu z plic do tkání. Kyselina listová (folát) zase přispívá k normální krvetvorbě a vitamín B12 k normální tvorbě červených krvinek.

Železo, kyselina listová (folát) a vitamín B12 mají však i celou řadu dalších společných vlastností v lidském těle. Přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podílejí se na procesu dělení buněk, což je zvláště důležité v těhotenství a při hojení poranění. Významný je příspěvek k normální funkci imunitního systému.

Složení jedné tablety:

Železo (Fe) – 20 mg/tbl

Kyselina listová – 200 µg/tbl

Vitamín B12 (kyanokobalamin) – 2 µg/tbl

Doporučené dávkování: 1 tableta denně.

Upozornění:  Výrobek není určen pro děti. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Bylinná směs Červené krvinky 100 g B. Jukl

Směs Červené krvinky se využívá, pokud je v krvi snížený obsah hemoglobinu, nedostatečný počet červených krvinek nebo nízká hodnota hematokrytu.

Složení: mateřídouška, pomerančová kůra, řepík, puškvorec, řebříček, třezalka, pelyněk, jitrocel, vachta, zeměžluč.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), NATURVITA

Novinky: