Žíly-konečník set

132.00146.00

Set obsahuje tři produkty, které jsou baleny zvlášť: mast na hemoroidy, koupel a řepík nať.
Skladem

Kategorie: Štítek:

Žíly-konečník set

Staré herbáře zmiňují různé bylinky a přírodní prostředky, které se v průběhu historie využívaly jako doplněk pro podporu správné cirkulace. Set obsahuje tři produkty, které jsou baleny zvlášť: mast na hemoroidy, koupel a řepík nať (porcovaný či sypaný).

Mast na hemoroidy 50 ml B. Jukl

Výhonky bezu se používaly na zmírnění bolesti zubů, mladé lístky smíchané s ječnou moukou na popáleniny a přikládaly se též na rány způsobené pokousáním vzteklého psa. Práškem z rozemletých suchých listů se zastavovalo krvácení z nosu. Obsahuje glykosidy, aromatické oleje, třísloviny, slizovité látky a některé kyseliny.

Měsíčkový olej zklidňuje sliznice a zastavuje zánětlivé procesy. Výborně se vstřebává do lymfatického systému, a to jak zevně přes pokožku, tak přes trávicí trakt. Lymfa pak rychle roznáší měsíčkový olej do celého těla. Podporuje imunitu, rozpouští tukové usazeniny.

Použití: Mast citlivě vetřete do postižené oblasti. Při vnitřních hemoroidech ošetřete pokožku kolem řitního otvoru.

Složení: destilovaná voda, ambiderman, vazelína, neoaquasorb, lihový extrakt z bezových výhonků a měsíčkový olej

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP. Objem 50 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Dubová kůra koupel 20 g

Baleno v nálevovém sáčku – rychlá a jednoduchá příprava.

Příprava: Koupelový sáček vložíme do vany s teplou vodou příjemnou vašemu tělu a necháme 15 minut louhovat. Teplota koupele by měla být příjemná.

Skladování: Skladujte v suchu mimo dosah přímého slunečního záření.

Řepík nať 100 g sypaný

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci či symptomu ani v názvu výrobku.

Řepík nať porcovaný 20 x 1,5 g

Složení: Agrimonia eupatoria herba.

Příprava: 1 sáček přelít 200 ml vařící vody, vyluhovat 10 min. 2-3  šálky denně.

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno k používání jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), BYLINY Mikeš s.r.o., Milota s.r.o.

Novinky: