Vlasy set

160.00169.00

Set obsahuje produkty, které podporují růst, regeneraci a normální stav vlasů.
Skladem

Zrušit
Kategorie:

Vlasy set

Bylinky se od jakživ využívaly pro podporu růstu a regeneraci vlasů. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: tablety Biosil plus a lopuchový výluh či vlasovou vodu s mateří kašičkou.

Biosil plus tbl.60 Naturvita

BIOSIL PLUS je doplněk stravy s účinným složením.

Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky. Dále se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normální funkce imunitního systému.

Kyselina pantothenová (ve formě pantothenátu vápenatého) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín H podporu zdraví pokožky a vlasů.

Složení: Biotin (vitamín H) 0,15 mg, Kyselina pantotenová 6,00 mg, Zinek 10,00 mg, Oxid křemičitý 15,00 mg

Dávkování: 1 tableta denně

Výluh z kořene lopuchu s rozprašovačem 100 ml Naděje

Bylinný prostředek

Lopuch je tradiční bylinou na vlasy. Po staletí byl využíván pro podporu pokožky a růstu vlasů. Lopuchový výluh se využívá pro zlepšení kvality vlasů a pokožky ve vlasech. Vtírejte do pokožky hlavy.

Složení (INCI): Aqua, Alcohol Denat., Arctium Lappa, Tropaeolum Majus, Urtica Dioica, Citrus Grandis, Scrophularia Nodosa, Verbena Officinalis

Návod: vtírejte do pokožky hlavy

Upozornění: před použitím protřepat

Vlasová voda s mateří kašičkou 115 g

Mateří kašička obsahuje ideální mix vitamínů pro podporu regenerace a kvality vlasů. Navíc obsahuje speciální výtažek, který výrazně posiluje růst nových vlasů u mužů a žen již po 14 dnech.

Složení: Alcohol denat, Aqua, Pisum Sativum Sprout Extract, Royal Jelly, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Parfum

Návod k použití: Vlasy umyjte běžným šamponem, pečlivě opláchněte vodou a osušte ručníkem. Vlasovou vodu nanášíme do ještě vlhkých či suchých vlasů, a to jemnou masáží pokožky hlavy po dobu tří minut. Pro správnou aplikaci postačí i menší množství přípravku, důležité je však použití po každém umytí vlasů. Již se neoplachuje. Pro dosažení optimálního účinku při nadměrném vypadávání vlasů je ideální aplikovat 2x denně.

Dodavatel

Naděje, NATURVITA, Pleva

Novinky: