Sleva!

Stres set

155.00 143.00

Již v antice se využívaly bylinky na stres, pro podporu duševního zdraví, relaxace a zdravého spánku.
Skladem
Datum spotřeby: 31.12.2024

Kategorie: Štítky: , ,

Stres set

Stres je přirozený obranný mechanismus našeho organismu vůči vnějším podmínkám. Ovšem všeho s mírou. Dost dobře to vystihuje přísloví – stres je dobrý sluha, ale zlý pán. Již v antice se využívaly bylinky na stres, pro podporu duševního zdraví, relaxace a zdravého spánku.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: meduňku a tinkturu mučenky.

Meduňka nať 100 g sypaný

Podrobněji v herbáři

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C.

Mučenka tinktura 50 ml

Mučenka pletní představuje jeden ze známých adaptogenů – rostlin, které podporují fyzickou a psychickou rovnováhu našeho organismu. Tinktura je proto vhodná při stresu. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Podporuje zdravý spánek.

Podrobněji v herbáři

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), mučenka pletní

Doporučené dávkování: 3x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Maximální doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg mučenky.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.

Skladování: Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Dr. Popov, Herbona

Novinky: