Stres set

192.00248.00

Byliny se v již od pradávna využívají pro podporu duševního zdraví, relaxaci a zmírnění stresu.
Skladem

Kategorie:

Stres set

Stres je přirozený obranný mechanismus našeho organismu vůči vnějším nepříznivým podmínkám a chrání nás před nadměrnou zátěží. Ovšem pokud v životě převládá, může způsobovat řadu fyzických a psychických neduhů jako jsou nespavost, bolesti hlavy, nervozita, úzkost, špatná nálada, únava atd. Dost dobře do vystihuje přísloví – stres je dobrý sluha, ale zlý pán. Byliny se v již od pradávna využívají pro podporu duševního zdraví, relaxaci a zmírnění stresu.

Set obsahuje tři produkty, které jsou baleny zvlášť: meduňku, koupel a tinkturu či kapsle.

Meduňka nať 100 g sypaný

Podrobněji v herbáři

Příprava: jednu čajovou lžičku zalijeme 250 ml vroucí vody, zakryté necháme několik minut vylouhovat.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku.

Levandulová koupel 20 g

Působí příznivě při stavech vyčerpanosti, úzkosti a psychickém napětí. Její příjemná vůně uklidňuje mysl a navozuje celkovou relaxaci. Koupel z levandule je vhodná před spaním a v době psychického vyčerpání, únavy a stresu.

Baleno v nálevovém sáčku – rychlá a jednoduchá příprava.

Příprava: Koupelový sáček vložíme do vany s teplou vodou příjemnou vašemu tělu a necháme 15 minut louhovat. Teplota koupele by měla být příjemná.

Skladování: Skladujte v suchu mimo dosah přímého slunečního záření.

Antistres 50 ml

Doplněk stravy

Součástí tinktury jsou bylinky, které patří mezi významné adaptogeny, tedy rostliny, díky kterým zůstáváme v psychické i fyzické pohodě. Napomáhají relaxaci a dobré náladě, zároveň příznivě působí na kognitivní a duševní výkonnost. Jsou vhodné tehdy, kdy je potřeba zotavit se po náročném úkolu a to jak fyzicky, tak psychicky. Osvěžují tělo a přispívají k duševní vyrovnanosti, posilují zdravý spánek a zmírňují stres. Podporují mentální zdraví a kognitivní funkce.

Dávkování: 3x denně 20 kapek tinktury mezi jídlem. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje po 19,91 mg extraktu ze všech obsažených bylin.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), eleuterokok kořen, pupečník asijský nať (gotu kola), dobromysl obecná nať, maral kořen, mučenka pletní nať
100 g výrobku obsahuje extrakt z á 2,85 g všech jmenovaných bylin.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Antistres 60 kapslí Naturvita

Bylinné kapsle jsou směsí několika bylin. Obsahují kozlík lékařský, který zklidňuje při stresu a přispívá k udržování dobrého spánku. Vitánie snodárná zase podporuje opětovné nabytí duševní rovnováhy po působení stresu, též příznivě působí na usínání a pomáhá v období mentálního i fyzického napětí a úzkosti. No a rozchodnice růžová pomáhá organismu v adaptaci na psychický stres, stimuluje nervový systém, podporuje dobrou náladu. Příznivě působí při únavě, bolestech hlavy vyvolané stresem a potížích se spánkem. Bylinky též společně přispívají k posílení imunitního systému.

Účinné složky v 1 kapsli:

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) extrakt 20:1 12,5 mg

Vitánie snodárná (Withania somnifera) extrakt 1,5% witanolidů 250 mg

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) extrakt 4 % rosavinu 50 mg

25 mg extraktu kozlíku lékařského odpovídá 500 mg sušeného kořene.

Doporučené dávkování: Dospělí 2 kapsle před spaním.

Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva ani aroma. Výrobek není určen dětem. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), BYLINY Mikeš s.r.o., Dr. Popov, NATURVITA

Novinky: