Spánek set

175.00223.00

Spánek samozřejmě významně ovlivňuje naše zdraví. Staré herbáře zmiňují různé bylinky na spaní a psychiku jakožto podpůrný prostředek.
Skladem

Kategorie: Štítek:

Spánek set

Spánek samozřejmě významně ovlivňuje naše zdraví. Staré herbáře zmiňují různé bylinky na spaní a psychiku jakožto podpůrný prostředek. Kromě toho se doporučuje nezapomínat na zdravou stravu s dostatečným příjmem vitamínů a minerálů, pohyb, pobyt venku a odpočinek.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: medea (tinktura či tablety) a meduňka (sypaný či porcovaný).

Bylinné tablety na spaní Medea 70 tablet Medinterra

Doplněk stravy

MEDEA je směs bylin, která podporuje harmonii. Tablety příznivě ovlivňují nervy, spánek a náladu. Přípravek není návykový.

Složení: suchý extrakt z mučenky, z chmele otáčivého, meduňky lékařské, mikrokrystalická celulóza, vláknina, stearan hořečnatý

Doporučené dávkování: 1 tbl. za den

MEDEA – Směs pro lepší spánek 50 ml

Bylinný lihový extrakt, doplněk stravy

Medea směs podporuje přirozený spánek a duševní výkonnost.

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), meduňka lékařská (Melissa officinalis), chmel otáčivý (Humulus lupulus) šištice, levandule lékařská (Lavandula angustifolia), kozlík lékařský (Valeriana officinalis), vitamín C (kyselina L-askorbová)

Doporučené dávkování: 2 – 5 ml (30 – 75 kapek) přibližně 30 minut před spánkem. Tinkturu je možné přidat do nápoje. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Meduňka 100 g sypaný

Podrobněji v herbáři

Latinský název: Herba melissae

Skladovat v suchu při teplotě do 25 °C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

2x Meduňka nať porcovaný (20×1,0 g)

Složení: Melissa officinalis herba.

Příprava: 1 sáček přelít 250 ml vařící vody, vylouhovat 10 minut.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Medinterra, Milota s.r.o., Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: