Na spaní set

176.00251.00

Spánek samozřejmě významně ovlivňuje naše zdraví.
Skladem

Kategorie:

Na spaní set

Spánek samozřejmě významně ovlivňuje naše zdraví. Bylinky se již od dávných dob používají pro podporu normální činnosti nervové soustavy. Přispívají k podpoře uklidnění, využívají se na spánek. Kromě toho se doporučuje nezapomínat na zdravou stravu s dostatečným příjmem vitamínů a minerálů, pohyb, pobyt venku a odpočinek.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: medea (tinktura či tablety) a chmel (sypaný či porcovaný).

Bylinné tablety na spaní Medea 70 tablet Medinterra

Doplněk stravy

MEDEA je směs bylin, která napomáhá zklidňovat nervovou soustavu. Tablety jsou vhodné při nervovém vyčerpání, nespavosti, depresivní náladě. Pomáhá navozovat klidný a nepřerušovaný spánek. Přípravek není návykový.

Složení: suchý extrakt z mučenky, z chmele otáčivého, meduňky lékařské, mikrokrystalická celulóza, vláknina, stearan hořečnatý

Doporučené dávkování: 1 tbl. za den

MEDEA – Směs pro lepší spánek 50 ml

Bylinný lihový extrakt, doplněk stravy

Chmel otáčivý a kozlík lékařský podporují přirozený a správný spánek a duševní výkonnost. Přispívají ke zklidnění centrálního nervového systému a mají antioxidační vlastnosti. Meduňka lékařská se užívá při nespavosti, podporuje duševní pohodu a má antioxidační vlastnosti. Levandule lékařská také podporuje přirozený a klidný spánek, psychickou relaxaci a udržuje duševní pohodu.

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), meduňka lékařská (Melissa officinalis), chmel otáčivý (Humulus lupulus) šištice, levandule lékařská (Lavandula angustifolia), kozlík lékařský (Valeriana officinalis), vitamín C (kyselina L-askorbová)

Doporučené dávkování: 2 – 5 ml (30 – 75 kapek) přibližně 30 minut před spánkem. Tinkturu je možné přidat do nápoje. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Chmel 100 g sypaný nebo 2x porcovaný (20×1,0 g)

Podrobněji v herbáři

Latinský název: Humulus lupulus

Příprava: 1 sáček (lžička) se zalije 250 ml vroucí vody, necháme několik minut vylouhovat. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku.

Dodavatel

Medinterra, Milota s.r.o., Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: