Hlava set

155.00167.00

Bylinný set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť.
Skladem

Kategorie: Štítek:

Hlava set

Staré herbáře zmiňují různé bylinky, které se používaly jako podpůrný prostředek pro podporu správné funkce nervů a cirkulace v oblasti hlavy.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: meduňka nať a kopretina tinktura.

Meduňka nať sypaný 100 g

Latinský název: Herba melissae

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

2x Meduňka nať porcovaný 20 x 1,5 g

Složení: Melissa officinalis herba.

Příprava: 1 sáček přelít 250 ml vařící vody, vylouhovat 10 minut.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Kopretina řimbaba 50 ml

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35 % obj.), řimbaba nať

Dávkování: 3x denně užívejte 10 až 15 kapek tinktury. V případě akutního podání užívejte 5 kapek po 30 min., maximálně po dobu 3 hodin. Tinkturu je nutno nakapat do nápoje, např. vody či čaje nebo dobře zapíjet. Referenční hodnota příjmu (30 – 45 kapek) obsahuje extrakt z 87 – 130 mg řimbaby.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Dodavatel

Dr. Popov, Herbona, Milota s.r.o.

Novinky: