Cestovní set

489.00

Chystáte se na výlet či na dovolenou? V tom případě je pro vás tento cestovní set ideální volbou.
Skladem

Kategorie:

Set na cestu

Chystáte se na výlet či na dovolenou? V tom případě je pro vás tento set ideální volbou. Set obsahuje 5 produktů, které jsou baleny zvlášť: mátu (v sáčcích), tinkturu třezalky, tablety šišák a dvě masti (kostival a měsíček).

Podrobněji v blogu

Máta peprná nať porcovaná 20 x 1,5 g Milota

Doplněk stravy

Máta se již od dávných dob využívala pro podporu trávení (žaludek, nevolnost atd.).

Podrobněji v herbáři

Příprava: 1 sáček zalijeme cca 250 ml vařící vody, vyluhovat 10 minut. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Měsíčková mast 50 ml Topvet

Měsíček lékařský se tradičně používal na spáleniny, špatně se hojící rány, jizvy, opruzeniny, omrzliny atd. Mast se též využívá pro změkčení a zjemnění zatvrdlé kůže.

Podrobněji v herbáři

Použití: Jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně. Neaplikujte do otevřených ran, ale jemně vetřete do jejich okolí.

Složení (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Calendula Officinalis Flower Extract

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Šišák bajkalský 100 tablet Medinterra

Podpůrný prostředek při nespavosti, nervozitě, úzkostných stavech, premenstruační syndrom. Bylina patří mezi moderní imunomodulátory (imunita).

Podrobněji v herbáři

Složení: v 1 tabletě (300mg): suchý extrakt z šišáku bajkalského (50mg), mikrokrystalická celulóza, vláknina, stearan hořečnatý

Dávkování: 1 tbl. za den

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 10 let! Uschovávejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy!

Dr. Popov Třezalka tinktura 50 ml

Třezalka tečkovaná patří k oblíbeným bylinám. Bylina přispívá k udržení správného trávení a zároveň podporuje nervy a relaxaci.

Podrobněji v herbáři

Dávkování: 3x denně 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg třezalky.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), třezalka tečkovaná

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, kojící a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace.

Kostival mast 50 ml Topvet

Kořen kostivalu je mnoha generacemi prověřený zejména v přípravcích na zhmožděniny, namožené svaly, šlachy, záda a klouby a aplikaci pro lepší hojení ran.

Podrobněji v herbáři

Použití: jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně. Neaplikujte do otevřených ran, ale jemně vetřete do jejich okolí.

Složení (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Symphytum Officinale Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Dr. Popov, Medinterra, Milota s.r.o., Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: