Ledviny set

154.00176.00

Bylinky na ledviny se využívají již od pradávna jako přírodní doplněk. Ledviny plní v našem organismu velmi zásadní funkce.
Skladem

Kategorie: Štítek:

Ledviny set

Bylinky na ledviny se využívají již od pradávna jako přírodní doplněk. Ledviny plní v našem organismu velmi zásadní funkce. Set obsahuje přesličku (100 g sypaná nebo 2x porcovaná 20×1,5 g) a kopřivovou tinkturu.

Kopřivová tinktura 50 ml

Podrobněji v herbáři

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk.ethanolu), Urtica dioica (Kopřiva dvoudomá list) – 10 g / 100ml extraktu, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Přeslička nať 100 g

Podrobněji v herbáři

Skladovat v suchu při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

2x Přeslička nať porcovaný 20×1,5 g

Složení: Equisetum arvense herba

Příprava: 1 sáček přelít 0,2l vařící vody, vyluhovat 20 min (2x denně)

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Milota s.r.o., Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: