Pohankový polštářek

135.00

Pohankový nahřívací polštářek působí mikromasážně. Využívá se při potížích s krční páteří, zátylku a ramen, zad, bolestech kloubů, při nespavosti.
Skladem

Pohankový polštářek 21×21

Ruční práce

Polštář s pohankovými slupkami působí mikromasážně. Využívá se při potížích s krční páteří, bolestech hlavy, zátylku a ramen, zad, bolestech kloubů, při menstruačních obtížích. Je vhodný při migréně, nespavosti.

Podrobněji v herbáři

Lze jej nahřívat suché pánvi, na topení nebo v mikrovlnné troubě (cca 1 min 700 W ). Pohankové slupky teplo absorbují a přenášejí dále na místo, na které polštář přiložíte. Polštář nesmí být horký, ale jen příjemně teplý (lze jej obalit ručníkem nebo šátkem, aby teplo vydrželo déle).

Upozornění: Při objednaní 1 a více polštářků vyžadujeme platbu předem. Abychom zaručili maximální čerstvost dodaných polštářků, vyrábíme je až na základě objednávky. Doba dodání objednávky se může zpozdit o 1-2 dny.

Složení: pohankové slupky v bio kvalitě, 100 % bavlna, vzor polštářku se může lišit

vnitřní polštářek: 100% bavlna + pohankové slupky – nelze prát

vnější povlak: 100% bavlna, zapínání překladem, bez zipu – možné prát na 40°C.

Další informace: Polštářky jsou vytvářeny vždy na zakázku, tak aby byla zajištěna maximální čerstvost obsažených sušených bylinek. Udržujte v suchu!

Rozměry21 x 21 cm
Dodavatel

Bylinky21.eu

Novinky: