Polštářek s levandulí a meduňkou

145.00

Bylinný polštářek s levandulí, meduňkou a pohankou pomáhá při různých potížích se spánkem, bolestech hlavy, stresu a neklidu.
Skladem

Polštářek Levandule+Meduňka+Pohanka 21×21

Ruční práce

Lidé řeší problémy se spánkem různými metodami. Někdo dává více přednost čajům, někomu nejlépe pomůže bylinný polštářek. Ještě anglický král Jiří III. jej používal v boji s nespavostí. Obecně je tedy tento polštářek prospěšný pro různé poruchy spánku, využívá se při bolestech hlavy, migrénách, stresu a neklidu.

Pohankové slupky jsou známé tím, že se používají při obtížích s krční páteří, zátylku a ramen, zad, bolestech kloubů, při menstruačních obtížích,

Polštář je vhodný jak pro dospělé, tak i děti. Pokud jej využíváme pro klidný spánek, tak jej nejlépe umístíme na posteli vedle sebe, abychom během noci mohli cítit jeho vůni.

Lze jej nahřívat suché pánvi, na topení nebo v mikrovlnné troubě (cca 1 min 700 W ). Pohankové slupky teplo absorbují a přenášejí dále na místo, na které polštář přiložíte. Polštář nesmí být horký, ale jen příjemně teplý (lze jej obalit ručníkem nebo šátkem, aby teplo vydrželo déle).

Upozornění: Při objednaní 1 a více polštářků vyžadujeme platbu předem. Abychom zaručili maximální čerstvost dodaných polštářků, vyrábíme je až na základě objednávky. Doba dodání objednávky se může zpozdit o 1-2 dny.

Složení: sušená levandule a meduňka, pohankové slupky v bio kvalitě. Polštářek je vyrobený ze 100% bavlny. Prát lze pouze povlak.

Vnitřní polštářek: 100% bavlna + pohankové slupky, levandule, meduňka – nelze prát

Vnější povlak: 100% bavlna, vzor polštářku se může lišit, zapínání překladem, bez zipu – možné prát na 40°C.

Další informace: Polštářky jsou vytvářeny vždy na zakázku, tak aby byla zajištěna maximální čerstvost obsažených sušených bylinek. Udržujte v suchu!

Rozměry21 x 21 cm
Dodavatel

Bylinky21.eu

Novinky: