Kapky ze jmelí

65.0099.00

Jmelí bílé pozitivně působí na činnost cévní soustavy, krevní tlak. Patří mezi antioxidanty.
Skladem

Jmelí tinktura

Jmelí bílé pozitivně působí na činnost cévní soustavy, krevní tlak. Pomáhá regulovat hladinu tuků v krvi a jejich vstřebávání (cholesterol). Patří mezi antioxidanty a podporuje naši přirozenou imunitu.

Podrobněji v herbáři

Tinktura Jmelí 50 ml Dr. Popov

Doplněk stravy

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35 % obj.), jmelí nať

Dávkování: 2x denně 20 kapek. Tinkturu je možné nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Referenční hodnota příjmu (40 kapek) obsahuje extrakt ze 116 mg jmelí.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Upozornění: Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Tinktura Jmelí D3 30 ml B. Jukl

Složení: lihovodný roztok extraktu jmelí, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D2

Účinek jmelí se dá změnou potencování tinktury jemně odstupňovat a je nejúčinnější formou zpracování.

Dávkování: 3×6 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 33 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

30 ml, 50 ml

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov

Novinky: