Polštářek s rozmarýnem

145.00

Rozmarýn se obecně považuje za přírodního životabudiče, který podporuje obnovu sil a energie.
Skladem

Polštářek Rozmarýn+Pohanka 21×19

Ruční práce

Rozmarýn se obecně považuje za přírodního životabudiče, který podporuje obnovu sil a energie. Polštářek s rozmarýnem je vhodný při pocitech únavy a vyčerpanosti. Stimuluje nervovou soustavu, podporuje paměť a koncentraci. Ještě řečtí studenti nosívali rozmarýn, aby jim pomohl lépe studovat. Polštářek se též využívá při bolestech hlavy a nachlazení.

Podrobněji v herbáři

Pohankové slupky jsou známé tím, že se používají při obtížích s krční páteří, zátylku a ramen, zad, bolestech kloubů, při menstruačních obtížích.

Polštářek je též možné nahřívat na suché pánvi, topení nebo v mikrovlnné troubě (cca 1 min 700 W ). Pohankové slupky teplo absorbují a přenášejí dále na místo, na které polštář přiložíte. Polštář nesmí být horký, ale jen příjemně teplý (lze jej obalit ručníkem nebo šátkem, aby teplo vydrželo déle).

Upozornění: Při objednaní 1 a více polštářků vyžadujeme platbu předem. Abychom zaručili maximální čerstvost dodaných polštářků, vyrábíme je až na základě objednávky. Doba dodání objednávky se může zpozdit o 1-2 dny.

Složení: rozmarýn, pohankové slupky v bio kvalitě. Polštářek je vyrobený ze 100% bavlny, vzor polštářku se může lišit. Prát lze pouze povlak.

Vnitřní polštářek: 100% bavlna + rozmarýn, pohankové slupky – nelze prát

Vnější povlak: 100% bavlna, zapínání překladem, bez zipu – možné prát na 40°C.

Další informace: Polštářky jsou vytvářeny vždy na zakázku, tak aby byla zajištěna maximální čerstvost obsažených sušených bylinek. Udržujte v suchu!

Rozměry21 x 19 cm
Dodavatel

Bylinky21.eu

Novinky: